Regulamin

Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym

„Poleski Dworek Pod Dębami”

   

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi na terenie naszej agroturystyki. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba rozpoczyna się o godz.14.00 a kończy o godz.10.00 następnego dnia (lub w uzgodnieniu z nami o późniejszej godzinie 😊).

2. Po przybyciu prosimy o uregulowanie należności za pobyt. Opłata pobierana jest z „góry” za zarezerwowaną ilość noclegów. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, z przyczyn od nas niezależnych należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

3. W dniu przyjazdu otrzymują Państwo dwa klucze, jeden do swojego pokoju, drugi do drzwi wejściowych. Dlatego prosimy o zamykanie pokoi oraz drzwi wejściowych po opuszczeniu domu. Ze względów bezpieczeństwa o fakcie zgubienia kluczy prosimy niezwłocznie nas powiadomić. Opłata za zgubienie kluczy to 20 zł.

4. W momencie przekazania przez nas kluczy do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca 😊 dlatego prosimy o zachowanie porządku oraz dbanie o wyposażenie i wystrój domu. Będziemy wdzięczni za zmianę obuwia.

5. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

6. Ze względu na komfort Państwa oraz innych Gości oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe w domu obowiązuje całkowity zakaz palenia. W pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych urządzeń. Korzystamy z nich w miejscu wyznaczonym przez nas.

7. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do 6.00 rano oraz o niezakłócanie spokojnego pobytu innych Gości.

8.Prosimy też nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Dzieci mogą przebywać na placu zabaw tylko pod nadzorem swoich rodziców.

9. Będziemy wdzięczni za segregację śmieci do specjalnie przygotowanych pojemników.

10. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.

11. W naszej gminie obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 1,50 zł za dobę od jednej osoby przebywającej dłużej niż dobę.

 

Z góry dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym gospodarstwie.

W razie potrzeby służymy pomocą. Tel. 517 37 8575

                                                                                              Życzymy miłego wypoczynku! 

                                                                                                                       Gospodarze